AESTHETIC SURCIAL JEWELERY

Avsar İncelen Kanül

İç makyaj işlemi, Yakup Avşar’ın kendi geliştirdiği patentli incelen kanül (Avsar tapering cannula) yardımıyla uygulanıyor. Bu kanülün gövdesi giderek inceliyor ve deliği çok ince olduğundan mikro-kanül kategorisine giriyor. Yağ dokusu kanülün içinde uca doğru incelerek ilerliyor ve kanülün ucundan zarif bir şekil enjekte ediliyor. Yağın verildiği bölgede istenmedik potlar oluşmuyor ve yağ hücreleri dokunun katmanlarına rahat dağılabildiği için verilen yağ dokusunun tutulumu ve beslenmesi daha iyi oluyor. Sonuç olarak, çoklu ameliyat seansları en aza düşürülebiliyor.

 

Kolay Yağ Transferi
İç makyaj yüz, boyun, meme, popo, kalça, bacaklar, eller ve dekolte dahil vücudun her bölgesine uygulanabilir. Yağ dokusu hastanın yağ fazlalığı bulunan göbek, bel, basen, diz içi gibi bölgelerden ince kanüller yardımıyla iz bırakmadan alınıyor ve belli proselerden geçirerek kök hücreden zengin hazır yağ dokusu haline getiriliyor.
Hazırlanan yağ dokusu Avsar incelen kanül yardımıyla ihtiyaç görülen boşlukları doldurma amacı ile kullanılıyor.
Ortalama 30 dakika süren işlem, lokal anestezi ya da genel anesteziyle yapılabiliyor.
Yağ enjeksiyonu yapıldığında yaşlanma geciktiriliyor. Bir defa yapıldıktan sonra farkı çok kolay görebiliyorsunuz. Bu nedenle çoğunlukla başka uygulamaya gerek kalmayabiliyor. Eğer boşluk çoksa ve kişi ikinci bir uygulamayı istiyorsa, 2. aydan sonra bir daha yaptırılabiliyor.